„Witajcie w naszej bajce” – zakończenie I etapu projektu
„ Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”


 

      17 grudnia 2009r. w naszej szkole odbył się pokaz efektów i osiągnięć pracy uczniów klasy II c, biorących udział w I etapie projektu sponsorowanego przez Unię Europejską „ Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy

W czasie zajęć dodatkowych dzieci wspólnie z wychowawczynią p. Krystyną Szerzeniewską przygotowały scenariusz prezentacji, wykonały elementy dekoracji oraz zaprojektowały swoje stroje.

Na przygotowany przez dzieci występ został zaproszony Dyrektor Szkoły p. mgr Lucjan Miciuk, rodzice oraz społeczność szkolna.

Uczestnicząca w projekcie klasa II c zdobyła wiedzę i umiejętności wymagane do skutecznego dzielenia się radością i uśmiechem, budzenia optymizmu i chęci działania, tworzenia klimatu, w którym nauka staje się atrakcyjna i ciekawa jak zabawa.

       Na zakończenie I etapu uczestniczące w projekcie dzieci otrzymały pamiątkowe Myszki – pacynki. Pomoce dydaktyczne zostały przekazane klasie I a i wychowawczyni p. Ewie Koniczyńskiej, która ze swoją klasą będzie realizowała II etap projektu.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 


.

     Od nowa    
.